Değerli Türk Kızı!

tarafından
9
Değerli Türk Kızı!

Değerli TÜRK KIZI!…

 
Değerli Türk Kızı
O kadar değerlisin ki.. OĞUZ KAĞAN’ı..BUMİN KAĞAN’I… BİLGE KAĞAN’I… KÜLTEKİN’İ… ATTİLA’YI… KARAMANOĞLU MEHMET’İ.. MEHMET AKİF’İ.. ATATÜRK’ü bilesen doğurdun.! 


Değerli TÜRK KIZI!… 

Büyük Türk coğrafyasının hangi köşesinde isen.. Sabahına Besmeleyle.. ya daİsa’nın adıyla başla.. Ya da Gök Tanrı’na el aç.. Ya da inanma.. Bu hak sanabaştan verilmiş. Bu kanaldan yapılacak hiçbir saldırıya da kulak asma… 


Değerli TÜRK KIZI!… 


Değerli Türk Kızı,
Kur’an okuyorsan, İncil Okuyorsan.. hangi inanç sisteminin kutsal kitabınıokuyorsan.. iyi oku.. Süzerek oku… Beynini ruhbanlara ve din tüccarlarına kiraya verme .. Bu sana yakışmaz.. Kimliğine.. Törene .. Örfüne. yakışmaz. Sana yakıştıramam.

Değerli TÜRK KIZI!… 

Her TÜRK gibi tarihsel süreçte neyi kabullenip kabullenmeyeceğini sen en güzelşekilde başarırsın. Ama KENDİ HÜR İRADEN VE TÜRK KİMLİĞİNLE.. Başkalarının sana empoze ettikleriyle değil.. Sadece o dinin Kutsal Kitabı’nın ve Peygamberi’nin öğretisiyle.. 

Değerli TÜRK KIZI!… 

Türkiye’de yıllardır çok çirkin ve hedefi çok büyük bir oyun oynanıyor. Seninbeynini yönlendirdiğini sanan din yobazları sana bir uniforma empoze ettiler.Evet Türk Kızı Oysa Kur’an okuyorsan ve kendi muhteşem TÜRK AKLINLA, ÖNSEZİNLE, ANLAYIŞ KABİLİYETİNLE okuyorsan.. Bilmelisin ki İslam Dini’nin senden ibadet adınaböyle bir isteği yok. Yüce ALLAH’ın senden istediği sadece cinsel çağrışım yapmayacak şekilde giyinmen. İslam Dini’ne göre Erkeği ve Kadını yaratan veErkeğin ve Kadının tüm arzu ve handikaplarını bilen Yüce ALLAH senden sadece bunu istiyor. Tek tip bir Uniforma ile Sıkmabaşı değil. Türban denen görüntüyü değil. 

Değerli TÜRK KIZI!… Değerli Türk KızıHİSSİYATLARINI KULLANDIRMA! Din bezirganlarına ve baronlarına TABAN OLMA!”Biz Dindarız” ı ülke yönetiminde rant ve çıkar sağlamak içinkullananlara ve bunun karşısında “Biz işte bakk.. Böyle Laikiz, BizYönetmeliyiz..” diye prim yapanlara.. bu kesimlere fırsat verme… 

Değerli TÜRK KIZI!… 

ARKABAHÇE OLMA. 
BAHÇENİ KENDİN KUR! 


Değerli TÜRK KIZI!… Bu Ülkenin gerçek ve büyük hedeflerine, 5000 Yıllık Büyük Türk tarihinin bir5000 yıllık daha Muhteşem geleceğine bu görüntüyü sokma. Gel bu 5000 YILI SENKUR! 


OĞUZ KAĞAN’ın..BUMİN KAĞAN’ın… BİLGE KAĞAN’ın… KÜL TEKİN’in…ATTİLA’nın… KARAMANOĞLU MEHMET’in.. MEHMET AKİF’İN.. ATATÜRK’ün Annesi..Değerli TÜRK KIZI.. 


Değerli TÜRK KIZI!… SIKMABAŞ’ın -Din ve Laiklik Yobazlarına- neler kazandırdığını.. ve bu arada TÜRK GELECEĞİNE, BU YÜCE MİLLETE neler kaybettirdiğini lütfen iyi etüd et.Atatürk’ün yaşamını ve hedeflerini lütfen çok iyi oku. İslam Dini’nin aydınlanmasına verdiği önemi.. TÜRK’ün bu Yüce Dini gerçek anlamda anlaması için Kur’an-ınTürkçe açıklamasını teşvik etmesindeki ince görüntüyü.. Değerli Türk Kızı Aracıları ve Yobazları yok etmesindeki şiddet ve keskinliğini… iyi gör…. 

Sonra .. başörtünle gel.. ya da başı açık gel… ama kendin gel.. kendin olgel.. 

Gel bir TÜRKBAŞ ol. 

OĞUZ KAĞAN’LAR..BUMİN KAĞAN’LAR… BİLGE KAĞAN’LAR… KÜL TEKİN’LER…ATTİLA’LAR… KARAMANOĞLU MEHMET’LER.. MEHMET AKİFLER.. ATATÜRK’LER YETİŞTİR! 

Alıntıdır..